| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD2.36/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Artikel nr. | AEK-TS-03-IP44 |
| Nominale spanning | DC12/24V |
| Uitgangsstroom | 100 mA |
| Controlemodus | Aanraking |
| Dimmingbereik | 10% tot 100% |
| Afmeting ((mm) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD2.36/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Artikel nr. | AEK-TS-03-IP44 |
| Nominale spanning | DC12/24V |
| Uitgangsstroom | 100 mA |
| Controlemodus | Aanraking |
| Dimmingbereik | 10% tot 100% |
| Afmeting ((mm) | L109xW60xH11.2mm |