| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD2.58/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Artikelnummer | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Nominale Spanning | DC12/24V |
| Uitgangsstroom | 100mA |
| Besturingsmodus | Handzwaai |
| Dimming Bereik | 10%-100% |
| Afmeting(mm) | L65xB54xH11.2mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD2.58/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Artikelnummer | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Nominale Spanning | DC12/24V |
| Uitgangsstroom | 100mA |
| Besturingsmodus | Handzwaai |
| Dimming Bereik | 10%-100% |
| Afmeting(mm) | L65xB54xH11.2mm |