| MOQ: | 200 stuks |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Waterdichte graad | IP20 |
| Invoeren | AC100-120V |
| Garantie | 3 jaar |
| Goedkeuring | CE | ROHS | FCC | UL | EMC |
30W LED -stuurprogramma,,120VAC tot 24VDC constante spanningsuitgang,,LED -voeding, voor lichte staaf, stringlight, ul, cb, rohs
Opgericht in 2008, zijn we professionele fabrikant voor LED -bestuurder, sensor en schakelaar voor kastverlichting en badkamerspiegel.
Onze grondstof zal 100% inspectie doorstaan en het eindproduct zal 24 uur verouderen.
We bevinden ons in No.1 Building, No. 253, Junma Road, Hengli Town, Dongguan City, Provincie Guangdong, China, 523460
30% aanbetaling en 70% voor verzending
| MOQ: | 200 stuks |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Waterdichte graad | IP20 |
| Invoeren | AC100-120V |
| Garantie | 3 jaar |
| Goedkeuring | CE | ROHS | FCC | UL | EMC |
30W LED -stuurprogramma,,120VAC tot 24VDC constante spanningsuitgang,,LED -voeding, voor lichte staaf, stringlight, ul, cb, rohs
Opgericht in 2008, zijn we professionele fabrikant voor LED -bestuurder, sensor en schakelaar voor kastverlichting en badkamerspiegel.
Onze grondstof zal 100% inspectie doorstaan en het eindproduct zal 24 uur verouderen.
We bevinden ons in No.1 Building, No. 253, Junma Road, Hengli Town, Dongguan City, Provincie Guangdong, China, 523460
30% aanbetaling en 70% voor verzending