| MOQ: | 200 stuks |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Markt | Wereldmarkt |
| Uitgangsvermogen | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Uitgangsfrequentie | 50/60HZ |
| Pakket | PE-zak en karton |
| Efficiëntie | ≥ 85% |
| Inlaatspanning | 120-240V wisselstroom |
| Uitgangsspanning | 12V/24V gelijkstroom |
| Uitvoertype | Alleenstaande |
Flikkervrije LED-driver, constante spanning, 220-240V, voeding voor spiegel, kast, meubeltoepassingen
| MOQ: | 200 stuks |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Markt | Wereldmarkt |
| Uitgangsvermogen | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Uitgangsfrequentie | 50/60HZ |
| Pakket | PE-zak en karton |
| Efficiëntie | ≥ 85% |
| Inlaatspanning | 120-240V wisselstroom |
| Uitgangsspanning | 12V/24V gelijkstroom |
| Uitvoertype | Alleenstaande |
Flikkervrije LED-driver, constante spanning, 220-240V, voeding voor spiegel, kast, meubeltoepassingen