| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD10.06/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| DC Spanning | 24V |
| Output Stroom | 3750mA |
| Output Vermogen | 90W |
| Nominale Ingangsspanning | 100-120VAC |
| Ingangsfrequentie | 60Hz |
| Vermogensfactor (full load) | 0.5 |
| Efficiëntie | 86.5% |
| Afmeting (mm) | 219×78×16.5mm |
| Certificaten | UL/FCC |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD10.06/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| DC Spanning | 24V |
| Output Stroom | 3750mA |
| Output Vermogen | 90W |
| Nominale Ingangsspanning | 100-120VAC |
| Ingangsfrequentie | 60Hz |
| Vermogensfactor (full load) | 0.5 |
| Efficiëntie | 86.5% |
| Afmeting (mm) | 219×78×16.5mm |
| Certificaten | UL/FCC |