| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD1.29/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Artikel nr. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Nominale uitgangsspanning | 100-240V |
| Uitgangsstroom | 1000 mA |
| Uitgangsvermogen | 120/240 W |
| Afmeting ((mm) | 39*22*14 mm |
| Regelsignaalspanning | 12-24V |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD1.29/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Artikel nr. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Nominale uitgangsspanning | 100-240V |
| Uitgangsstroom | 1000 mA |
| Uitgangsvermogen | 120/240 W |
| Afmeting ((mm) | 39*22*14 mm |
| Regelsignaalspanning | 12-24V |